Автоматизація продаж (CRM)

Пропонуємо не просто налаштувати crm для відділу продажу, а створити механізм взаємодії з клієнтом на всіх етапах продажу.

Start-Sales – передбачає впровадження та інтеграцію комплексу програм та налаштувань для відділу продажу з метою швидкої монетизації та високої конверсії вхідних заявок.

Літер в алфавіті тільки 36, а слів мільйони – ми пропонуємо вам, вдале поєднання програм та віджетів, які зможуть заощадити, ваш час, гроші та нерви, перевірено та протестовано на діючих відділах продажу:

CRM –  система взаємодії з клієнтом, що дозволяє ефективно працювати з клієнтом, не забувати про дзвінок, зустріч та питання клієнта. Автоматичні бізнес-процеси заберуть рутинну роботу на себе, ваші менеджери будуть сконцентровані на спілкуванні та продажах, а не на рутинних питаннях. 

Ip-telefonia – запис дзвінків та контроль виконання скриптів, буде тримати менеджера завжди сконцентрованим та ефективним, підвищиться відповідальністю ставитись до всіх дзвінків. Відділу маркетингу – інформація для вдосконалення маркетингової стратегії.

Чат Бот – дозволяє спілкуватись із клієнтом тоді, коли це зручно клієнту, отримати базову інформацію чи задати питання щодо адреси офісу або стану будівинцтва. Будь-ласка – хоч в суботу о 5 годині ранку, при цьому ви отримаєте вже лояльного клієнта, який відчуває увагу до себе.

Profitbase –сервіс, який дозволяє з легкістю оперувати площами та об’єктами, інформація щодо проданої, вільної та зарезервованої квартири відразу відобразиться на сайті, це значно скоротить час на непотрібні дзвінки від агенітв та рієлторів щодо вільних площин, також можна налаштувати агентський доступ з функцією перегляду – для якісної роботи з агенствами нерухомості.

call-центр на аутсорсинг – нагадування про сплату чергових платежів чи інформування району, в якому знаходиться Ваш об’єкт, чи активація архівної бази, допоможе знайти клієнтів. Рутинна робота, яка робиться з легкістю.

SMM – кожен ранок та завершення дня відбувається із переглядом стрічки facebook, грамотне налаштування, зможе доносити саме ту інформацію яку ви хочете говорити і тільки тим клієнтам – які Вас готові почути. Вашу рекламу можуть бачити тільки ті , хто заходив до Вас на сайт, чи ті, що завітали до офісу або телефонували для консультації, при цьому всі три категорії можуть бачити різні рекламні посили і те, що хочете донести саме Ви.

Всі механізми Вам давно відомі та деякі з них навіть у Вас представлені, ефективна робота створюється у грамотному поєднанні всіх аспектів.

КЕЙСИ

Давайте працювати на результат, а не просто працювати.

 

Розпочати співпрацю:

Заповніть просту форму для того, щоб розпочати співпрацю с зами:

×

×